Školení trenérů – září 2019

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

rádi bychom vás upozornili na školení trenérů, která se budou konat na začátku sezóny 2019/20:

1) Školení TB-I (Baby Basket)

Školení je obsahově zaměřeno na tréninkový proces dětí ve věku 6 až 10 let s důrazem na všestranný pohybový rozvoj a nácvik základních basketbalových dovedností, rozsah školení je 10 vyučovacích hodin. Úspěšný absolvent bude moci působit u družstev přípravek (nesoutěžní basketbal), podmínečně bude možno s touto licencí vést 1 rok družstvo v minibasketbalových soutěžích U11 – U13.

2) Školení TB-II (minibasketbal a žactvo)

Školení je obsahově zaměřeno na tréninkový proces dětí ve věku 11 až 15 let, rozsah školení je 46 vyučovacích hodin. Úspěšný absolvent bude moci působit u družstev v minibasketbalových soutěžích U11 – U13, žákovské lize U14 a U15 a nadregionální lize U15, zároveň automaticky získá i licenci TVB.

3) Školení TVB (trenér výkonnostního basketbalu)

Školení je obsahově zaměřeno na základní předpoklady (první pomoc, pravidla, organizace a řízení soutěží apod.) pro vedení družstev ve výkonnostních soutěžích, rozsah školení je 7 vyučovacích hodin. Úspěšný absolvent bude moci působit u družstev v nadregionální lize U17 a U19, 2. lize dospělých a oblastních soutěžích dospělých.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je Lukáš Šnobl. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *