Předsezónní seminář rozhodčích

Vážené kolegyně a kolegové,

v první řadě bych Vám ráda poděkovala za uplynulou rozhodcovskou sezónu. Už je ale za dveřmi sezóna další a s ní i každoroční předsezónní seminář, který se uskuteční v úterý 18. 9. 2018 opět v Sokolově na ZŠ Sokolov, Boženy Němcové 1784 (dolní budova školy). Začátek bude v 17:00 a očekávaný konec ve 20:00. Na semináři s úvodním slovem vystoupí předseda oblasti Zdeněk Brantl a rozhodcovské novinky představí lektor a FIBA rozhodčí Jan Baloun, který byl v naší oblasti na semináři už minulý rok. Na semináři rovněž uhradíte poplatek ve výši 400,- (některé kluby prý proplácejí, doklad dostanete). Nakonec bych také ráda poděkovala všem přihlášeným rozhodčím, že mají zájem i nadále pískat nebo se k pískání vrátit.

Přihlášení rozhodčí: Veselá, Hovorka, Maleček, Ježek, Hejná, Sosnovcová, Ašenbrenerová, Skořepa, Doubek, Svatoš, Kuzebauch, Krištůfková, Schambergerová, Neudert, Šnobl, Růžička, Zubanič, Sládek, Brus, Svojanovský, Fiala, Pacelt, Gregor, Kinka, Čihák, Čabala, Husák, Rychnavský

První soutěže začínají již 15. 9., týká se to nadregionálních soutěží.

Tímto chci oslovit nepřihlášené rozhodčí, kteří by rádi pískali, aby se mi ozvali (nejlépe do poloviny září). Pokud víte o někom, kdo letos nepískal, ale rád by opět začal, platí totéž. Případně víte-li o někom, kdo by se také chtěl stát rozhodčím, předejte mu kontakt na mě.

Těším se na vzájemnou spolupráci.
S přáním hezkého dne Ingrid Ašenbrenerová.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *